Plüton’un Burçlara Etkisi Nedir?

Astroloji, yıldızların, gezegenlerin ve başka asuman cisimlerinin insanoğlu üzerindeki etkilerini inceleyen bir asuman bilgi dalıdır. Bu bilgi dalına mensup kişilere ise Astrolog denir. Astroloji, binlerce yıldır insanoğluın yaşamlarına yön veren bir meyanç olmuştur ve hala popülerliğini korumaktadır.

Astrolojik çtuzakışmalarında, çeşitli asuman cisimlerinin insanoğluın yabanlık özelliklerine, zevklerine, tercihlerine ve hatta gelecekteki hayatlarına etkileri incelenir. Bunlar umumiyetle Burç Yorumları adı şeşnda gestaltlır.

  • Astrologlar, tevellüt tarihleri, tevellüt saatleri ve tevellüt yerleri kadar ferdî bilgileri kullanarak, insanoğluın burçlarını hesaplar.
  • Burçların özellikleri ve insanoğlu üzerindeki etkileri incelenir ve bu bilgiler, tevellüt haritalarının yorumlanmasında kullanılır.
  • Astrologlar, danışanlarına hayatlarında doğru adımları atmaları kucakin tavsiyelerde bulunur ve kere gösterirler.

Astrolojinin önemli terimleri beyninde, gezegenlerin hareketlerini belirten astrolojik evler, burçların farklı özelliklerini söz gelişi eden ritüel burçları ve tevellüt haritalarının yorumlanmasında kullanılan zodyak arz tuzakır.

Terimler Anlamları
Astrolojik Evler Veladet hariktalrında farklı alanları söz gelişi eden evlerdir.
Ayın Burçları Ayın yıl zarfında ne burçta olduğunu gösteren burçlardır.
Zodyak 12 burçtan oluşan çecik şeklinde bir asuman haritasıdır.

Astrologların Görevleri Nelerdir?

Astroloji, tarihin derinliklerinden bugüne derece insanoğluın hayatlarına yön veren bir disiplindir. Zaman üstelik insanoğlu, insanoğluın burç yorumlarına, gezegenlerin hareketlerine, astrolojik danışmanlık hizmetlerine mefret taalluk göstermektedirler. Bununla omuz omuza astrolojinin uygulanması ve tasarrufı konusunda makul görevler bulunmaktadır.

Astrologlar, bu görevleri yerine getiren kişilerdir. Astrologların görevleri, umumiyetle tevellüt haritası yorumlamak, yabanlık analizi evlendirmek, aşk ve alışveriş astrolojisi, kariyer astrolojisi, mali astroloji, dirimlik astrolojisi kadar konulara danışmanlık yapmaktır.

  • Kariyer astrolojisi, kişilerin yaşantıındaki en önemli konulardan biridir. İnsanlar, kariyer ve iş hayatlarında ne meslekte ne derece muvaffakiyetlı olacakları konusunda astrolojik danışmanlık hizmeti alabilirler.
  • Veladet haritası yorumlamak, astrologların en asıl görevlerinden biridir. Kişinin tevellüt evveliyatına, saatine ve yerine için hazırlanan tevellüt haritası, kişinin potansiyellerini ve hayatını etkileyecek faktörleri ortaya koyar.

Astrologlar, yaptıkları yorum ve danışmanlık hizmetleri ile insanlara rehberlik etmektedirler. Fakat astrolojinin pekâlâ bir ati tahmini aracı olarak kullanılmaması gerektiği bile unutulmamalıdır. Ulaş Utku Bozdoğan kadar muvaffakiyetlı astrologlar, astrolojinin sadece bir rehberlik aracı bulunduğunun değerliı özellikle çizmektedirler.

Astrolojide Kullanılan Terimler Nelerdir?

Astroloji üzerine daha lüks haber sahibi geçmek istiyorsanız, birçok terimle katlaşmanız muhtemeldir. Bir astrolog olarak, Ulaş Utku Bozdoğan, sizin kucakin Astroloji Terminolojisi’ni esrarkeşfetti. Bu terimler, burç yorumları ve tevellüt haritası yorumlamalarının gerçekleştirilmesi kucakin kullanılır.

  1. Burç: Astrolojide, burçlar gökyüzündeki güneş hareketlerinin ışıldayan kuzey grupları olarak görülür. Burçlar, bir tevellüt evveliyatına için belirlenir ve birçok kişiye için yabanlık ve gelecekteki vakalar üzerine haber verebilir.

  2. Aslan ıtır: Umumiyetle 23 Orak ayı – 22 Ağustos tarihleri beyninde doğanlar kucakin kullanılan bir burçtur. Yaratıcı, cöerkek ve özgüvenli yabanlık özellikleri ile ilişkilendirilir.

  3. Ay ıtır: Veladet haritasında Ay’ın olduğu burçtur. Ay ıtır, bir kişinin hissî yönden nasıl hissettiğine, hassasiyetine ve dem aldığı kadar yaşamma şekline delalet değer.

Burç yorumlaması üzerine çok lüks haber sahibi geçmek kucakin, astroloji terminolojisine aşina geçmek önemlidir.

ıstılah Manaı
Veladet haritası Bir kişinin tevellüt çabucak gökyüzünde olan gezegen konumlarının bir haritasıdır.
Yükselen burç Veladet çabucak yükselen burçtur. Kişinin kendini söyleyiş ika şekli, enerjisi ve dış dünyayla ilişkisi üzerine haber verir.
Natal harita Veladet andaçndaki gezegen konumlarını gösteren haritadır. Kişinin yaşantıındaki vakalar ve yabanlık özellikleri ile ilgili ipuçları verir.
Gezegen transitleri Bir gezegenin gökyüzünde devinim ederken bir değişik gezegen yahut burçla kesişmesidir. Bu, kişinin yaşantıındaki etkilere delalet edebilir.
Retrolar Bir gezegenin yönünün tersine gitmesidir. Bu, gezegenin etkilerinde bileğmeseleimlere delalet edebilir.

Astroloji terimlerini anlamak biraz çaba gerektirse bile, doğru bir şekilde kullanıldığında, yabanlık analizi, ati tahmini ve daha dayanıklı çok bahis üzerine haber tevdi konusunda az çok bileğerlidir.

Kaynak:
Ulaş Utku Bozdoğan

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Seo Fiyatları https://telefontabletkilif.name.tr/ https://kasap.name.tr/ https://turkiyesohbet.name.tr/ https://sungercesitleri.name.tr/ https://trafiksigortasi.name.tr/ Heets Sigara Fiyat
Puro Satın Al
Puff Bar
takipçi satın al