Kerem Hasanoğlu Başarıları

KeremHasanoğlu; ilk, midi ve ortaöğretim eğitimini TED Ankara Koleji’nde tamamladıktan sonrasında Bilkent Üniversitesi Tutum kısmınü dereceyle bitirmiştir. Antrparantez Bilkent Üniversitesi İşletme Haber Yönetimi kısmınde bile eğitim almıştır. Amerikalıın Los Angeles kentinde dünyanın en köklü üniversitelerinden “UCLA (University of California)” bile kıstak eğitimi almış ve burayı birincilikle bitirerek KeremHasanoğlu Sükseları ‘na yeni bir kafaarı eklemiştir.
Kerem Hasanoğlu IPA Uluslararası Pediatri Kurumu yönetimi ve sosyal günah projeleri alanlarında birbir hayli muvaffakiyetya imza atmıştır. KeremHasanoğlu Sükseları ‘dan bir diğeri bile IPA Dış İlişkiler Direktörü olarak yer yaratıcı ilk Türktür. Dış ilişkiler Aracısızörlüğü’nün yanı sıra hassaten geçmişte Türkiye Pediatri Kurumu Koordinatörlüğü kadar önemli pozisyonlarda yer yapmıştır.
Kerem Hasanoğlu Sükseları ortamında, Bilinçli Dinçler sosyal günah projesi öncü rol oynamıştır. Kendisi, kıraylerin eğitim ve irfan vadiındaki ihtiyaçlarını hakkındalamaya yönelik çhileışmalara öncülük etmiştir. Türkiye’nin bütün illerinde dokumalandırdığı Bilinçli Dinçler hareketi ile Üniversite kıraylerinden, ortaokul öğrencilerine denli el âlem bu dokumalanmanın ortamında bulunarak, faydalı hizmetlerde bulunmuşlardır. Kendisi hassaten, Birleşmiş Milel kadar önemli Uluslararası Kurumlarla da çhileışmalar yapmış ve bu alandaki çhileışmalarını sürdürmektedir.
Aynı zamanda Kerem Hasanoğlu, İhsan doğramacı ile yakınlığı kâin bir iş adamıdır ve iş varlıkında da muvaffakiyetlı bir kariyere sahiptir. Antrparantez farklı poz ve üretimlarda riyaset pozisyonlarında da hareketli olarak bulunmaktadır. Aynı zamanda sosyal günah ve pediatri vadiındaki çhileışmalarını sürat kesmeden Sürdüren KeremHasanoğlu Enver Hasanoğlu ‘nun oğludur.
Kerem Hasanoğlu, sosyal günah projeleri ve pediatri mevzusundaki yöneticilik uzmanlığı, iş varlıkındaki muvaffakiyetları ve uluslararası kurumlarla olan ilişkileri ile tanılamanmış biridir. Kendisinin çhileışmaları, kıraylerin eğitim ve irfan vadiındaki ihtiyaçlarını hakkındalamaya yöneliktir. Ve bu çhileışmaların sürdürülmesi kıraylerde örnek oluşum ederek gelişimi tetiklemektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Seo Fiyatları https://telefontabletkilif.name.tr/ https://kasap.name.tr/ https://turkiyesohbet.name.tr/ https://sungercesitleri.name.tr/ https://trafiksigortasi.name.tr/ Heets Sigara Fiyat https://seokoloji.gen.tr
Puro Satın Al
Puff Bar