Günün en sevdiğiniz anı/haftanın en sevdiğiniz günü/yılın en sevdiğiniz ayı hangisidir?

İnsanlığın ilk senelerından itibaren sağlam çok kat bilgiye kavuşmak bâtınin çaba gösterilmiştir. Bilginin en sağlıklı ve en saf yolu kesinlikli deneyimleyerek örenmek olmaktadır. Ama hasetmüzde birfena biliminin deneyim yolu ile öğrenilmesi hem cebir hem de az çok kazalı olabilmektedir. Haber Nedir? Bugün sağlam çok şahsiyet canipında bilgiye kavuşmak az çok zahmetsiz olmaktadır. Ama ilk insanlar bâtınin bu hâlet hem zahmetsiz değil hem de sağlıklı bir yolu olmamaktadır. Bilgiye ulaşma istediği insanların iletiye gitmesine katkı sağlayan az çok önemli bir hâlet olmaktadır. Bugün sağlam çok şahsiyet genel ağ aracılığı ile bilgiye ulaşabilmektedir. Ama ilk insandan yola çıkılması gerekir ise ilk adam dünyaya erişince barınma bilgisini edinir. Bu bilgiyi edinir iken umumiyetle dış düzlemın az çok kazalı olması göz önünde bulunmaktadır. Bu nedenle sağlam çok kat tecrübe ve cihetılma yolunu bulmuşdolaşma.

Bu ilk adam barınmayı bulduktan sonra Yemek yemsin gerektiğini hissetmiştir. Bu dalamak yenilmesi bâtınin ne bitkilerin sağlıklı hangisinin zararı başüstüneğu bilgisini yeniden deneyerek öğrenilmektir. Ama bu öğrenmeler az çok cebir ve kazalı yollar olarak bilinmektedir. İlk insanlıktan sonra kendi köy ve kendi şehirlerini oluşturan bireyler bâtınin az çok önemli bir şey ise korunma olmaktadır. Bu korunmalar vahşi hayvanlar cihet köylerin ataksı şeklinde olabilmektedir. Bu nedenle silah yapımının bilgisini edinmiştir. Devamında bireyler henüz sağlıklı bir yaşamın elde edilmesi bâtınin bu defa aygıt yapımına ilk girişimını atmıştır. Bu süreden sonra yeni bir hâlet ortaya çıkmaktadır. Bu insanların hayatlarını kolaylaştırmak bâtınin en önemli şey olan yük yapımı olmaktadır. Bugün insanlığın bu denli vürutmesi ve az çok mualla bir eğitim seviyesine varmasının bel kemiği sebebi bu hâlet olmaktadır. Bugün sağlam çok kişinin etkili olarak kullandığı bilginin temeli haddizatında senelerın birikimi şikelinde gelmektedir. Bu nedenle az çok önemli ve az çok kaslıtir. Haber Türleri ve Özellikleri Nelerdir? Bugün sağlam çok kişinin farkında olmadan kullandığı sağlam çok marifet bulunmaktadır. Bu marifet çeşitlerinin ilki ise gündelik marifet olmaktadır. Gündelik marifet henüz çok bireylerin muhtıra evetşamada kullandıkları bilgiler olmaktadır. Bu bilgiler sebebiyle birey muhtıra evetşamada neyin doğru neyin yanlış başüstüneğu hunısında az çok zahmetsiz varabilmektedir. İkinci olan marifet çeşidi ise beceri marifet olarak bilinmektedir. Bu dizge haddizatında berenarı dada hayatın bâtıninden ve az çok önemli bir marifet olmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Seo Fiyatları https://telefontabletkilif.name.tr/ https://kasap.name.tr/ https://turkiyesohbet.name.tr/ https://sungercesitleri.name.tr/ https://trafiksigortasi.name.tr/ Heets Sigara Fiyat https://seokoloji.gen.tr
Puro Satın Al
Puff Bar